• Ramado studio

"אין לי מה ללבוש"


אם גם אתם מרגישים עייפות על הבוקר, המאמר הבא יתאים לכם. יש לנו דרך שבה תוכלו להתחיל את הבוקר לבושים היטב עם אנרגיה חיובית, להמשיך את הערב עם אאוטפיט מדליק וכבונוס גם ליהנות מסדר וארגון בארון.


נפטרים מהבגדים?!


כולנו מכירים את התחושה "אין לי מה ללבוש". אך האם זה באמת המצב? כאשר בארון שלנו מאוחסנים בגדים שיצאו מהאופנה יחד עם בגדים שכבר אינם תואמים את מידתנו ,בשילוב בגדים "עייפים" שנלבשו פעמים רבות ואיבדו את חינם, תחושת ה"אין לי מה ללבוש" מוצדקת.


האם לא הגיע הזמן להיפרד?

  • כמומחית בסידור בתים וארונות בגדים, אני משננת בכל פרויקט את השאלה: "האם הבגד הזה עדיין משרת אותך?, האם המקום שהוא תופס בארון מצדיק את עצמו?".


בגדים אלו תופסים את העין, יוצרים עומס ומסתירים מאתנו את הבגדים ש"עושים לנו את זה". אני ממליצה לקבוע אחר צהריים עם חבר/ה קרוב/ה, כזה שאת דעתו וסגנונו אתם מעריצים, מישהו שיוכל לעמוד מולכם ולומר "לא" באופן בונה ובוגר. יחד תעברו על ארון הבגדים, בכדי למדוד כל בגד, למיין ולסנן את האביזרים: צעיפים, חגורות, מטפחות ותיקים. התהליך המשותף מעודד ויוצר אווירה חיובית ומעצימה. חשוב למיין כל בגד ואביזר לשקיות נפרדות: תרומה, העברה לחבר/בן משפחה או למחזור. זו הרגשה נפלאה לדעת שהשמלה שגדולה עליך תעבור למישהי שזקוקה לה לאירוע, והבגדים שעייפת מללבוש יהיו תוספת נאה למשפחה אחרת. ישנן חנויות יד שנייה שישמחו לרכוש ממך את הפריטים, ותחושת הנתינה הנעימה מתגמלת את הלב והכיס ומטעינה אותך באנרגיה שמסייעת לך לסיים את הסידור.


מתחילים להתלבש דרך הנעליים.


כשאני מחליטה מה ללבוש אני בוחרת קודם כל בנעליים ומשם מטפסת למעלה. הבחירה במגפיים ליום חורפי במיוחד מצמצמת את הלוק שאותו אלבש היום. אם אבחר בנעלי עקב, השמלה תבוא בעקבותיה. אסטרטגיה כשזו מחייבת שנעלי היום יום שלי יהיו בהשיג יד ואוכל לבחור מהם בקלות. שמירת הנעליים בקופסאות שבהם נקנו או בקופסאות המיועדות לכך, מאריכה את חיי הנעל, שומרת עליהן מלכלוך ואבק ומאפשרת לך לערום מספר רב של נעליים בארון. הקפידו לרשום תיאור של הנעל או להדביק תמונה על הקופסא, כך גם העוזרת תחזיר את הכל למקום.


אם בחרתם לזרוק את קופסאות הנעליים הקפידו לנצל את מדפי האחסון באופן הבא: הניחו נעל אחת עם הפנים אליך ואת הנעל השנייה כשהעקב פונה אליך.


טיפ של סטייליסטיות


בסוף השבוע בחרי מספר פריטים: תיק, בגד, צעיף חגורה או אאוטפיט שלם, תלי אותם מחוץ לארון. הסגנון שבחרת לשבוע יסייע לך להרכיב במהירות את הלבוש בבקרים הקרובים. זוהי שיטה מצוינת לחבר בין מצב הרוח הנוכחי שלך ולארגן לעצמך את כיוון הסטייל. כמו בכל הכנה מראש לפגישה, אירוע או פרויקט, כך גם הכנה של 2-3 אאוטפיטים שלמים בתחילת השבוע, עוזרים בשעה 7:00 בבוקר להתארגן ויוצרים חווית "יש לי מה ללבוש" נעימה.


סידור לפי קטגוריות או לפי פעילות?


מצאתי שסידור הארון לפי קטגוריות (חולצות, מכנסיים, חצאיות, שמלות ז'קטים וכו), וכל קטגוריה לפי צבעים, מהבהיר לכהה, מתאימה לכ 80% מהלקוחות שלנו. כאשר הארון מסודר כולו לפי שיטה זו, קל להתלבש, להתמצא ולשמור על הסיסטמתיות והסדר בארון. פשוט למצוא את המכנס הלבן ולהתאים לו את החולצה המכופתרת הלבנה כשהקטגוריה שלהם נמצאת באותו מקום והצבע שלהם בולט לעין. כשהארון שלי מסודר לפי קטגוריה וצבעים תמיד אבחר את הקומבינציה האופנתית והמחמיאה ביותר.


וכמובן, יש את ה- 20% הנותרים מבין לקוחותינו, שנהנים מארון שמסודר לפי פעילויות. לאלו נוח להתמצא בארון לפי אאוטפיט שלם או לפי נושא הפעילות: ביגוד יום יום, אאוטפיט לספורט, אאוטפיט ליציאה וכדומה. אם הזמן שלך קצר, כדאי שכל פרטי הלבוש מסודרים יחד לתלבושת מלאה. בארון המסודר בצורה זו, זכרו למקם בנגישות מקסימאלית את ה"תלבושות" הנלבשות יום – יום. שיטה זו מוצלחת מאוד לסידור ארון ילדים בשלב שהם מתחילים לבחור את התלבושת שלהם בעצמם ולפתח סגנון אישי ועצמאות.


מדים, מדים ומדים

כל אחד צריך שלושה אאוטפיט לעונה. שלושת ה"מושלמים" שמעניקים ביטחון ושקט בסטייל האישי שלך. ה"מדים של יום שישי" בבוקר לבית הקפה או לסיבוב בעיר תמיד יעשו לך את העבודה. המדים האלו הם הסגנון שלך, הלבוש שבו את מרגישה הכי שלמה עם עצמך והם מצילים אותך כשתחושת ה"אין לי מה ללבוש" צפה שוב. כדאי לאחסן אותם בהישג יד ואל תחששו להופיע איתם שוב ושוב, אם הם "עובדים לכם" ואתם נראים בהם מצוין, תלבשו אותם הרבה, תרעננו עם צעיף תיק או תכשיט שונה.  • Facebook
  • Instagram
  • wassup

מוכנים לעשות איתנו שינוי

 התקשרו: 073-759-0005 או